Снимка: Sportal.bgПремиерът Бойко Борисов записа хеттрик, асистира за един гол и уцели

...

Бойко Борисов с хеттрик при титла за Витоша. Енгибаров почна титуляр, излезе и отново се върна в игра

Снимка: Sportal.bg

Премиерът Бойко Борисов записа хеттрик, асистира за един гол и уцели греда при победата на Витоша (Бистрица) над Нефтохимик с 6:3 във финалния мач за държавно състезание по футбол на стадион „ Трейъс Арена ” в Стара Загора.

Премиерът създаде първия гол за своите, след почивката вкара за 3:0, при 4:1 уцели страничната греда, а след това реализира още два гола за 6:1.

През първото полувреме за Бистришките тигри игра и треньорът на Спартак Енгибар Енгибаров. Последният се върна на терена 6 минути преди края.

След минути следва награждаването на новия първенец, като Бойко Борисов, Енгибар Енгибаров и съотборниците им ще получат Шампионската купа и златните медали.
Източник: petel.bg